Plugins - Polylang - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (411 entries)

en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of PHP. You are using using PHP %2$s. %1$s requires PHP %3$s.
pl: Wtyczka %1$s została wyłączona, ponieważ używasz starej wersji PHP. Używasz PHP %2$s. %1$s wymaga przynajmniej PHP %3$s.

en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of WordPress. You are using using WordPress %2$s. %1$s requires at least WordPress %3$s.
pl: Wtyczka %1$s została wyłączona, ponieważ używasz starej wersji WordPressa. Używasz WordPressa %2$s. %1$s wymaga przynajmniej WordPressa %3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
pl: %1$s Wyświetl szczegóły wersji %2$s%3$s lub %4$saktualizuj teraz%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
pl: %1$s Wyświetl szczegóły wersji %2$s%3$s.

en: %s &rsaquo; Setup
pl: %s &rsaquo; Konfiguracja

en: %s information
pl: Informacje %s

en: %s options
pl: Opcje %s

en: %s: add this language and continue to the next step
pl: %s: dodaj ten język i przejść do następnego etapu

en: %s: don't add this language and continue to the next step
pl: %s: nie dodawaj tego języka i przejdź do następnego kroku

en: %s: stay at this step
pl: %s: zostań na tym kroku

en: &mdash; No Change &mdash;
pl: &mdash; bez zmian &mdash;

en: (no parent)
pl: (brak rodzica)

en: A language wasn't added.
pl: Język nie został dodany.

en: About Polylang
pl: O Polylang

en: Activate
pl: Włącz

en: Activate languages and translations for custom post types.
pl: Aktywuj języki i tłumaczenia dla własnych typów wpisów.

en: Activate languages and translations for custom taxonomies.
pl: Aktywuj języki i tłumaczenia dla własnych taksonomii.

en: Activate languages and translations for media only if you need to translate the text attached to the media: the title, the alternative text, the caption, the description... Note that the file is not duplicated.
pl: Aktywuj języki i tłumaczenia dla mediów tylko w przypadku konieczności tłumaczenia tekstu dołączonego do mediów: tytułu, tekstu alternatywnego, podpisu, opisu... Zwróć uwagę, że plik nie jest duplikowany.

en: Activate languages and translations management for the custom post types and the taxonomies.
pl: Aktywuj języki i zarządzanie tłumaczeniami dla własnych typów wpisów i taksonomii.

en: Activate this module
pl: Aktywuj ten moduł

en: Activated
pl: Włączono

en: Add a translation in %s
pl: Dodaj tłumaczenie w języku: %s

en: Add new language
pl: Dodaj nowy język

en: Add to Menu
pl: Dodaj do menu

en: Adds multilingual capability to WordPress
pl: Dodaje wsparcie wielojęzykowe do WordPressa

en: After the pages is created, it is up to you to put the translated content in each page linked to each language.
pl: Po utworzeniu stron, dodaj przetłumaczone treści w każdym języku.

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: All languages have a translated homepage
pl: Strona główna jest przetłumaczona na wszystkie języki

en: Allow Polylang to translate media
pl: Pozwól Polylang na tłumaczenie mediów

en: Allows to share the same URL slug across languages for posts and terms.
pl: Pozwala na używanie tego samego odnośnika dla wpisów i taksonomii w różnych językach.

en: Allows to translate custom post types and taxonomies slugs in URLs.
pl: Pozwala na tłumaczenie bezpośrednich odnośników własnych typów wpisów i taksonomii.

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Arab league
pl: Liga Państw Arabskich

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Basque Country
pl: Kraj Basków

en: Before upgrading to %2$s, please upgrade to %1$s.
pl: Przed uaktualnieniem do wersji %2$s, proszę uaktualnić do wersji %1$s.

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Catalonia
pl: Katalonia

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: China
pl: Chiny

en: Choose %s as default language
pl: Wybierz %s jako język domyślny

en: Choose a flag for the language.
pl: Wybierz flagę dla języka.

en: Choose a language
pl: Wybierz język

en: Choose the language to be assigned
pl: Wybierz język, który ma być ustawiony

en: Choose the text direction for the language
pl: Wybierz kierunek zapisu języka

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Clean strings translation database
pl: Wyczyść tłumaczenia fraz z bazy

en: Close
pl: Zamknij

en: Cocos
pl: Wyspa Kokosowa

en: Code
pl: Kod

en: Comment status
pl: Status komentarza

en: Comoros
pl: Komory

en: Configure this module
pl: Konfiguruj moduł

en: Congo
pl: Kongo

en: Contact your network administrator to install the update.
pl: Skontaktuj się z administratorem sieci, aby zainstalować aktualizację.

en: Content
pl: Treść

en: Content without language
pl: Treść bez języka

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Create menus
pl: Utwórz menu

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Custom fields
pl: Własne pola

en: Custom post types
pl: Własne typy treści

en: Custom post types and Taxonomies
pl: Własne typy wpisów i własne taksonomie

en: Custom taxonomies
pl: Własne taksonomie

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Deactivate this module
pl: Wyłącz moduł

en: Deactivated
pl: Wyłączono

en: Decide how your URLs will look like.
pl: Zdecyduj jak będą wyglądać twoje adresy URL.

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete this language and all its associated data
pl: Usuń język i wszystkie powiązane dane

en: Democratic Republic of the Congo
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Detect browser language
pl: Wykryj język przeglądarki

en: Detect browser language activated
pl: Wykrywanie języka przeglądarki włączone

en: Detect browser language deactivated
pl: Wykrywanie języka przeglądarki wyłączone

en: Dismiss this notice.
pl: Ukryj komunikat.

en: Display URL language information for default language
pl: Wyświetlanie informacji o języku URL dla języka domyślnego

en: Displays a language switcher
pl: Wyświetla przełącznik języka

en: Displays as a dropdown
pl: Wyświetla się jako lista rozwijana

en: Displays flags
pl: Wyświetla flagi

en: Displays language names
pl: Wyświetla nazwy języków

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do you want to add this language before continuing to the next step?
pl: Czy chcesz dodać ten język, zanim przejdziesz do następnego kroku?

en: Dominica
pl: Wspólnota Dominiki

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit language
pl: Edytuj język

en: Edit the translation in %s
pl: Edytuj tłumaczenie w języku: %s

en: Edit this item in %s
pl: Edytuj ten element w języku: %s

en: Edit this language
pl: Edytuj język

en: El Salvador
pl: Salwador

en: England
pl: Anglia

en: Enter a valid WordPress locale
pl: Proszę podać prawidłowy kod lokalizacji

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Error
pl: Błąd

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Example:
pl: Przykład:

en: Example: %1$s instead of %2$s
pl: Przykład: %1$s zamiast %2$s

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Featured image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter by group
pl: Filtruj wg grupy

en: Filters content by language
pl: Filtrowanie treści wg języka

en: First we are going to define the languages that you will use on your website.
pl: Najpierw zdefiniujemy języki, których będziesz używać w swojej witrynie.

en: Flag
pl: Flaga

en: Flag used in the language switcher: %s
pl: Flaga używana w przełączniku języka: %s

en: For your site to work correctly, this page must be translated in all available languages.
pl: Aby twoja witryna działała poprawnie, ta strona musi być przetłumaczona na wszystkie dostępne języki.

en: For your site to work correctly, you need to assign a language to all your contents.
pl: Aby twoja witryna działała poprawnie, musisz wybrać język dla wszystkich treści.

en: Forces link to front page
pl: Wymusza link do strony głównej

en: France
pl: Francja

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Gabon
pl: Republika Gabońska

en: Galicia
pl: Galicja

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Group
pl: Grupa

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonald

en: Help
pl: Pomoc

en: Hide URL language information for default language
pl: Ukryj informację o języku w URL dla domyślnego języka

en: Hides languages with no translation
pl: Urywaj języki bez tłumaczenia

en: Hides the current language
pl: Ukrywa aktualny język

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Homepage translated
pl: Strona główna przetłumaczona

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: If you add a new language, don't forget to translate your homepage.
pl: Jeśli dodasz nowy język, nie zapomnij przetłumaczyć swojej strony głównej.

en: If you attempt to modify them anyway, your changes will not be saved.
pl: Jeśli mimo wszystko spróbujesz ją zmodyfikować, twoje zmiany nie zostaną zapisane.

en: Ignore
pl: Zignoruj

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
pl: Importuje <strong>wpisy, strony, komentarze, własne pola, kategorie i tagi</strong> z WordPressowego pliku eksportu.

en: Impossible to add the language.
pl: Dodanie języka jest niemożliwe.

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Invalid license. Please %1$svisit your account page%2$s and verify it.
pl: Licencja jest nieprawidłowa. Proszę %1$sprzejdź do swojego konta%2$s i zweryfikuj to,

en: Iraq
pl: Irak

en: Israel
pl: Izrael

en: It is mandatory to translate the static front page in all languages.
pl: Przetłumaczenie statycznej strony głównej na wszystkie języki jest wymagane.

en: Italy
pl: Włochy

en: Its language is : %s.
pl: Język: %s.

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Keep /language/ in pretty permalinks
pl: Zatrzymaj /language/ w bezpośrednich odnośnikach

en: Kurdistan
pl: Kurdystan

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Language
pl: Język

en: Language added.
pl: Dodano język.

en: Language code
pl: Kod języka

en: Language code - preferably 2-letters ISO 639-1  (for example: en)
pl: Kod języka - preferowane 2 litery zgodnie z ISO 639-1 (na przykład: en)

en: Language deleted.
pl: Usunięto język.

en: Language switcher
pl: Przełącznik języka

en: Language updated.
pl: Język zaktualizowany.

en: Language: %s
pl: Język: %s

en: Languages
pl: Języki

en: Languages already defined
pl: Skonfigurowane języki

en: Lebanon
pl: Liban

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: License keys
pl: Klucze licencji

en: Licenses
pl: Licencje

en: Locale
pl: Ustawienia regionalne

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Macao
pl: Makau

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Manage licenses for Polylang Pro and add-ons.
pl: Zarządzaj licencjami Polylang Pro i dodatków.

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Module
pl: Moduł

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Morocco
pl: Maroko

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Name
pl: Nazwa

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Next step
pl: Następny krok

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: North Korea
pl: Korea Północna

en: North Macedonia
pl: Północna Macedonia

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not loaded. Contact your host provider.
pl: Nie załadowano. Skontaktuj się z dostawcą usług hostingowych.

en: Not right now
pl: Nie teraz

en: Occitania
pl: Oksytania

en: One language is well defined and assigned to your home page.
pl: Jeden język jest ustawiony i przypisany do strony głównej.

en: Order
pl: Kolejność

en: PHP SimpleXML extension
pl: Rozszerzenie PHP SimpleXML

en: Page order
pl: Kolejność stron

en: Page parent
pl: Strona nadrzędna

en: Page template
pl: Szablon strony

en: Palestinian Territory
pl: Terytoria palestyńskie

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Ping status
pl: Status pingowania

en: Please enter a valid URL for %s.
pl: Proszę wprowadź poprawny adres URL dla %s.

en: Please enter your license key: | Please enter your license keys:
pl[0]: Proszę wpisać klucz licencyjny:
pl[1]: Proszę wpisać klucze licencyjne:
pl[2]: Proszę wpisać klucze licencyjne:

en: Poland
pl: Polska

en: Polylang Business Pack
pl: Pakiet biznesowy Polylang

en: Polylang allows you to translate the text attached to your media, for example the title, the alternative text, the caption, or the description.
pl: Polylang umożliwia tłumaczenie tekstu dołączonego do mediów, np. tytułu, tekstu alternatywnego, podpisu lub opisu.

en: Polylang has been deactivated because you upgraded from a too old version.
pl: Polylang został wyłączony ponieważ aktualizowałeś go ze zbyt starej wersji.

en: Polylang is provided with an extensive %1$sdocumentation%2$s (in English). It includes information on how to set up your multilingual site and use it on a daily basis; FAQs, and documentation for developers to adapt their plugins and themes.
pl: Polylang jest dostarczany z obszerną %1$sdokumentacją%2$s (tylko w języku angielskim). Dokumentacja zawiera informacje jak skonfigurować witrynę wielojęzyczną i korzystać z niej w codziennej pracy, dział FAQ, oraz dokumentację dla programistów o tym jak adaptować wtyczki i motywy.

en: Polylang was unable to access the %s URL. Please check that the URL is valid.
pl: Polylang nie był w stanie uzyskać dostępu do adresu URL %s. Proszę sprawdzić, czy adres URL jest prawidłowy.

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Position of the language in the language switcher
pl: Pozycja języka w przełączniku języka

en: Post format
pl: Format wpisu

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts Page
pl: Strona z wpisami

en: Posts published on %s
pl: Wpisy opublikowane dnia %s

en: Posts without language
pl: Wpisy bez języka

en: Posts, pages, categories and tags URLs will not be modified.
pl: Adresy URL wpisów, stron, kategorii i tagów nie będą modyfikowane.

en: Previous and next months
pl: Poprzednie i następne miesiące

en: Privacy Policy Page
pl: Strona polityki prywatności

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Purchase Polylang Business Pack
pl: Kup pakiet biznesowy Polylang

en: Qatar
pl: Katar

en: Read documentation
pl: Przeczytaj dokumentację

en: Ready!
pl: Gotowe!

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove /language/ in pretty permalinks
pl: Usuń /language/ z bezpośrednich odnośników

en: Remove this language
pl: Usuń ten język

en: Republic of Ireland
pl: Irlandia

en: Return to the Dashboard
pl: Powrót do kokpitu

en: Romania
pl: Rumunia

en: Run the Setup Wizard
pl: Uruchom kreatora konfiguracji

en: Russia
pl: Rosja

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Save Changes
pl: Zachowaj zmiany

en: Scotland
pl: Szkocja

en: Search
pl: Szukaj

en: Search translations
pl: Szukaj tłumaczeń

en: Select %s
pl: Wybierz %s

en: Select a language to be added
pl: Wybierz język, który ma zostać dodany

en: Select as default language
pl: Wybierz jako język domyślny

en: Sets the language
pl: Ustawia język

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Setup
pl: Konfiguracja

en: Share slugs
pl: Współdzielenie odnośników

en: Show all languages
pl: Pokaż wszystkie języki

en: Singapore
pl: Singapur

en: Skip setup
pl: Pomiń konfigurację

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Some taxonomies or metadata may be synchronized with existing translations that you are not allowed to modify.
pl: Niektóre taksonomie lub metadane mogą być synchronizowane z istniejącymi tłumaczeniami, których nie możesz modyfikować.

en: Some themes or plugins may not be fully compatible with the language defined by the content or by domains.
pl: Niektóre motywy lub wtyczki mogą nie być w pełni kompatybilne z językiem zdefiniowanym przez treść lub przez domeny.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnień do zarządzania opcjami tej witryny.

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Korea
pl: Korea Południowa

en: South Sudan
pl: Sudan Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Sticky posts
pl: Przypięte wpisy

en: String
pl: Ciąg znaków

en: Strings translations
pl: Tłumaczenia ciągów tekstowych

en: Support and extra features are available to %1$sPolylang Pro%2$s users.
pl: Pomoc techniczna i dodatkowe funkcje są dostępne dla użytkowników%1$sPolylang Pro%2$s.

en: Swaziland
pl: Eswatini

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Synchronization disabled
pl: Synchronizacja wyłączona

en: São Tomé and Príncipe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Terms without language
pl: Taksonomie bez języka

en: Text direction
pl: Kierunek zapisu języka

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for activating Polylang. If you want more advanced features - duplication, synchronization, REST API support, integration with other plugins, etc. - or further help provided by our Premium support, we recommend you upgrade to Polylang Pro.
pl: Dziękujemy za włączenie Polylang. Jeśli chcesz korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji - duplikacji, synchronizacji, obsługi REST API, integracji z innymi wtyczkami, itp. - lub pomocy zapewnionej przez nasz działa wsparcia, zalecamy aktualizację do Polylang Pro.

en: The flag does not exist
pl: Flaga nie istnieje

en: The front page URL contains the language code instead of the page name or page id
pl: Adres strony głównej zawiera kod języka zamiast nazwy lub id strony

en: The front page URL contains the page name or page id instead of the language code
pl: URL strony głównej zawiera nazwę strony lub id strony zamiast kodu języka

en: The homepage is not translated in all languages
pl: Strona główna nie jest przetłumaczona na wszystkie języki

en: The language code contains invalid characters
pl: Kod języka zawiera nieprawidłowe znaki

en: The language code must be unique
pl: Kod języka musi być unikalny

en: The language is set from content
pl: Język jest ustawiony na podstawie zawartości

en: The language is set from different domains
pl: Język jest ustawiany z różnych domen

en: The language is set from the code in the URL
pl: Język jest ustawiany z kodu języka w adresie URL.

en: The language is set from the directory name in pretty permalinks
pl: Język jest ustawiany ze ścieżki katalogów w bezpośrednich odnośnikach

en: The language is set from the subdomain name in pretty permalinks
pl: Język jest ustawiany z nazwy subdomeny w bezpośrednich odnośnikach

en: The language must have a name
pl: Język musi mieć nazwę

en: The language was created, but the WordPress language file was not downloaded. Please install it manually.
pl: Język został dodany, ale plik językowy WordPress nie został załadowany. Proszę zainstalować go ręcznie.

en: The license key never expires.
pl: Klucz licencji nigdy nie wygasa.

en: The media are not translated
pl: Media nie są tłumaczone

en: The media are translated
pl: Media są tłumaczone

en: The name is how it is displayed on your site (for example: English).
pl: Nazwa, tak jak będzie wyświetlana na stronie (np. English)

en: The selected language below will be applied to all your content without an assigned language.
pl: Wybrany poniżej język zostanie zastosowany do wszystkich treści bez przypisanego języka.

en: The synchronization options allow to maintain exact same values (or translations in the case of taxonomies and page parent) of meta content between the translations of a post or page.
pl: Ustawienia synchronizacji pozwalają zachować dokładnie takie same wartości (lub tłumaczenia w przypadku taksonomii i rodziców stron) meta danych pomiędzy tłumaczeniami stron i wpisów.

en: The widget is displayed for:
pl: Widget wyświetlany jest dla:

en: There are posts, pages, categories or tags without language.
pl: Istnieją wpisy, strony, kategorie lub tagi bez języka.

en: There is a new version of %1$s available.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s.

en: There is an error with a license key.
pl: Wystąpił błąd z kluczem licencyjnym.

en: This is not a %s license key.
pl: Nie jest to %s klucz licencji.

en: This item is in %s
pl: Ten element jest w języku: %s

en: This wizard will help you configure your Polylang settings, and get you started quickly with your multilingual website.
pl: Ten kreator pomoże ci skonfigurować ustawienia Polylang i szybko rozpocząć pracę z wielojęzyczną stroną internetową.

en: Tibet
pl: Tybet

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To enable this feature, you need Polylang Pro.
pl: Aby włączyć tę funkcję, potrzebujesz Polylang Pro.

en: To get your website ready, there are still two steps you need to perform manually: add menus in each language, and add a language switcher to allow your visitors to select their preferred language.
pl: Aby przygotować twoją witrynę, są jeszcze dwa kroki, które musisz wykonać ręcznie: dodać menu w każdym języku i dodać przełącznik języków, aby umożliwić odwiedzającym wybór języka.

en: Translate slugs
pl: Tłumaczenie odnośników

en: Translate some pages
pl: Przetłumacz strony

en: Translated user descriptions
pl: Przetłumaczone opisy użytkownika

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Translations updated.
pl: Tłumaczenia zaktualizowane.

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkmenistan
pl: Turkmenia

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: URL modifications
pl: Modyfikacje URL

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Undefined
pl: Niezdefiniowane

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update now.
pl: Aktualizuj teraz.

en: Upgrade now.
pl: Aktualizuj teraz.

en: Upgrade to Polylang Pro
pl: Zaktualizuj do Polylang Pro

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Use this to remove unused strings from database, for example after a plugin has been uninstalled.
pl: Użyj tego aby usunąć nieużywane frazy z bazy danych, np. po tym jak odinstalowałeś wtyczkę.

en: User
pl: Użytkownik

en: User description - %s
pl: Opis użytkownika - %s

en: Vanuatu
pl: Wanuatu

en: Veneto
pl: Wenecja Euganejska

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: View all groups
pl: Zobacz wszystkie grupy

en: View pages
pl: Zobacz strony

en: Wales
pl: Walia

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: We are going to prepare this page in
pl: Strona zostanie przygotowana w

en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure a better compatibility, we recommend you use %s which includes both Polylang Pro and Polylang For WooCommerce.
pl: Zauważyliśmy, że używasz Polylang z WooCommerce. Aby zapewnić lepszą kompatybilność, zalecamy użycie dodatku %s, które obejmuje Polylang Pro oraz Polylang dla WooCommerce.

en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure compatibility, we recommend you use %1$sPolylang for WooCommerce%2$s.
pl: Zauważyliśmy, że używasz Polylang z WooCommerce. Aby zapewnić kompatybilność, zalecamy użycie %1$sPolylang dla WooCommerce%2$s.

en: We have noticed that you have been using Polylang for some time. We hope you love it, and we would really appreciate it if you would %1$sgive us a 5 stars rating%2$s.
pl: Zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu używasz Polylang. Mamy nadzieję, że ci się podoba, a my naprawdę będziemy wdzięczni, jeśli %1$swystawisz nam ocenę na 5 gwiazdek%2$s.

en: Welcome to %s
pl: Witamy w %s

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: Western Samoa
pl: Samoa Zachodnie

en: When the front page is visited, redirects to itself in the browser preferred language. As this doesn't work if it is cached, Polylang will attempt to disable the front page cache for known cache plugins.
pl: Kiedy strona główna jest odwiedzana, przekierowuje do preferowanego języka przeglądarki. Ponieważ to nie działa, jeśli włączony jest cache, Polylang będzie próbował wyłączyć pamięć podręczną strony głównej dla znanych wtyczek pamięci podręcznej.

en: When you translate a media, the file is not duplicated on your disk, however you will see one entry per language in the media library.
pl: Podczas tłumaczenia mediów, plik nie jest duplikowany na dysku, jednak w bibliotece mediów w każdym języku znajduje się jeden wpis.

en: When you want to insert media in a post, only the media in the language of the current post will be displayed.
pl: Jeśli chcesz wstawić obrazek do wpisy, zostanie on wyświetlony tylko w języku aktualnego wpisu.

en: Widget text
pl: Tekst widżetu

en: Widget title
pl: Tytuł widżetu

en: WordPress Locale for the language (for example: en_US). You will need to install the .mo file for this language.
pl: Lokalizacja WordPress dla języka (np. en_US). Dla tego języka będziesz musiał zainstalować plik .mo.

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yes
pl: Tak

en: You already added this language.
pl: Ten język już został dodany.

en: You are about to permanently delete this language. Are you sure?
pl: Zamierzasz całkowicie usunąć ten język. Czy jesteś pewny?

en: You are using plugins which require a license key.
pl: Używasz wtyczek, które wymagają klucza licencyjnego.

en: You can choose a language in the list or directly edit it below.
pl: Możesz wybrać język z listy lub edytować go bezpośrednio poniżej

en: You can set them all to the default language.
pl: Możesz ustawić je wszystkie do domyślnego języka.

en: You defined this page as your static homepage: %s.
pl: Strona ustawiona jako strona główna: %s.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Brak uprawnień do aktualizacji wtyczek

en: You must activate media translation if you want to translate the title, the alternative text, the caption, or the description. Otherwise you can safely deactivate it.
pl: Jeśli chcesz przetłumaczyć tytuł, tekst alternatywny, podpis lub opis, musisz aktywować tłumaczenie mediów. W przeciwnym razie można je bezpiecznie wyłączyć.

en: You must translate your static front page in %s.
pl: Musisz przetłumaczyć swoją statyczną stronę główną w językach: %s.

en: You need to add at least one language.
pl: Musisz dodać co najmniej jeden język.

en: You need to select a language to be added.
pl: Musisz wybrać język, który ma zostać dodany.

en: You selected %1$s %2$s but you didn't add it to the list before continuing to the next step.
pl: Wybrano %1$s %2$s, ale nie dodano go do listy przed przejściem do następnego kroku.

en: You selected a language, however, to be able to continue, you need to add it.
pl: Wybrano język, ale aby móc kontynuować, musi on zostać dodany.

en: You&lsquo;re almost ready to translate your contents!
pl: Już prawie wszystko gotowe do tłumaczenia treści!

en: You're now able to translate your contents such as posts, pages, categories and tags. You can learn how to use Polylang by reading the documentation.
pl: Teraz możesz tłumaczyć swoje treści, takie jak wpisy, strony, kategorie i tagi. Możesz nauczyć się korzystać z Polylang czytając dokumentację.

en: You're ready to translate the posts on your website.
pl: Wszystko gotowe do tłumaczenia wpisów.

en: You're ready to translate your contents!
pl: Wszystko gotowe do tłumaczenia treści!

en: Your %1$s license key is not active for this URL. Please %2$svisit your account page%3$s to manage your license key URLs.
pl: Twój %1$s klucz licencyjny nie jest aktywny dla tego adresu URL. Proszę %2$sprzejdź do swojego konta%3$s, aby zarządzać adresami URL kluczy licencyjnych.

en: Your license key expired on %1$s. Please %2$srenew your license key%3$s.
pl: Klucz licencyjny wygasł %1$s. Proszę %2$sodnów swój klucz licencyjny%3$s.

en: Your license key expires on %s.
pl: Klucz Twojej licencji wygasa %s.

en: Your license key has been disabled.
pl: Klucz licencji został dezaktywowany.

en: Your license key has reached its activation limit. %1$sView possible upgrades%2$s now.
pl: Klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji. %1$sZobacz możliwe opcje%2$s teraz.

en: Your license key will expire soon! Precisely, it will expire on %1$s. %2$sRenew your license key today!%3$s
pl: Twój klucz licencyjny wkrótce wygaśnie! Wygaśnie dokładnie %1$s. %2$sOdnów swój klucz licencyjny już dziś!%3$s.

en: Your static homepage is already translated in
pl: Statyczna strona główna jest już przetłumaczona na

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
pl: Y-m-d

en: left to right
pl: od lewej do prawej

en: right to left
pl: od prawej do lewej

en: Åland Islands
pl: Wyspy Alandzkie
